Mercedes-Benz

Garanti

Almayı sevdiğimiz bir sorumluluk

Aracınızın garanti süresi, Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili bayilerimizden alınmış ise, satış faturası tarihi itibariyle başlar.
Otomobillerde garanti süresi 2 yıldır.
Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre garanti süresine eklenir. (Sadece garanti kapsamındaki arızalar için geçerlidir). Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakım (zamanında yapılmış olması şartı vardır) ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde yaptırılması gerekir.

* Bu indirimler 1 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılacak olan ve 4. Yıl Uzatılmış Garanti ile yapılan satışlar için geçerlidir. Aktivitenin son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatlarında aksi
belirtilmedikçe her 15.000 km’de bir veya her 12 ayda bir (hangisi önce gelirse) yapılmalıdır. Detaylı bilgi için yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.

AdvantagePlus: 5. yıl uzatılmış garanti paketi.
5. Yıl AdvantagePlus ile aracınıza ekstra 1 yıl koruma.


Mercedes-Benz marka otomobiliniz, 5. yılın sonuna kadar malzeme ve/veya montaj kaynaklı teknik arızalara karsı (ekstra 1 yıl) koruma altına alınabilir. Garanti süresinde aracın tüm bakım ve onarımlarını, kaporta işlemleri dahil, yetkili servislerimize yaptırmanız halinde, AdvantagePlus hizmetini satın alabilir, aracınızı 1 yıl daha kilometre sınırı olmaksızın teknik malzeme ve/veya montaj kaynaklı arızalara karşı koruyabilirsiniz. (Sadece garanti kapsamındaki arızalar için geçerlidir.)

AdvantagePlus: Araçta malzeme ve/veya montaj kaynaklı teknik arıza yaşanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere garanti kapsamındadır ve belirtilen şartlarda ücretsiz onarılır. 

Uzatılmış garanti paketinizi erken alın, kârlı çıkın!


4. yıl Advantage Plus ile birlikte yapılan 5. Yıl Advantage Plus
satışlarında müşterilerimiz kampanyalı fiyat avantajlarından 
faydalanabilir.*

* Bu indirimler 1 Ocak 2018 tarihinden sonra yapılacak olan satışlar için geçerlidir. Aktivitenin son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur.