Mercedes-Benz

Kampanyalar

Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Size özel sunduğumuz kampanyalar ile Mercedes-Benz markasına ve organizasyonuna olan güveninizin devam etmesini sağlıyoruz.

Mercedes sahibi olmak, her geçen gün daha avantajlı.

 

Mercedes-Benz Kompakt sınıf araçlarda, periyodik bakım paketi fiyatları çok avantajlı koşullarla sabitlendi. Yedek parçada %30’a, işçilikte %50’ye varan indirim ve sabit kur fiyat avantajı sizi bekliyor. Hemen bir yetkili servisimize gelin, işçilik ve KDV dahil 1.200 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilinizin orijinalliğini koruyun.

Türkiye'de sizi ilk karşılayan Mercedes-Benz fırsatları olacak.

Orijinal yedek parça ve işçilikte, araç yaşı ve modeline bağlı olarak değişen indirimler Mercedes-Benz yetkili servislerinde. Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları kullananlara özel fırsatı kaçırmayın.

Mercedes-Benz orijinal akülerinde size özel indirim fırsatları.

Yetkili Servislerimize gelin, Mercedes-Benz markalı orijinal akülerde size özel işçilik dahil 1.550 TL'den başlayan indirimli fiyatlardan yararlanın.

Burada tek yetkili Mercedes-Benz tutkusu.

Orijinal yedek parça ve işçilikte, araç yaşı ve modeline bağlı olarak değişen indirimler Mercedes-Benz yetkili servislerinde. Üstelik vale hizmetimizle otomobilinizi belirlediğiniz lokasyondan alıyor, işlemlerin ardından size teslim ediyoruz. Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları kullananlara özel fırsatı kaçırmayın.

Mercedes'inizin gerçek performansını keşfedin.

Beklentilerinizi bir adım ileriye taşımanın zamanı geldi. Mercedes'iniz için özel olarak geliştirilen Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları ile motor aşınmalarını azaltın, yüksek performansı her koşulda yaşayın.

Turuncu ona çok yakışıyor, avantajlar da öyle.
Yeni A-Serisi Sedan OrangeArt Edition.

Turuncu çeperlere sahip 19 inç çok kollu AMG tasarımı jantlar, arka spoyler ve turuncu AMG jant göbek kapağı onu özel kılıyor. OrangeArt Edition aksesuar paketi, indirimli fiyatı ile Yeni A-Serisi Sedan sahiplerini bekliyor.

Siyah detaylar onu çok avantajlı gösteriyor.
Yeni A-Serisi Sedan BlackArt Edition.

Sportif görünüm sağlayan ön ve arka spoyler, krom kapı kolu süslemeleri, beyaz çeperlere sahip 18 inç beş kollu mat siyah jantlar, AMG jant göbek kapağı… Hepsini bir arada sunan BlackArt Edition aksesuar paketi, indirimli fiyatı ile Yeni A-Serisi Sedan sahiplerini bekliyor.

Sen yetkili bir Mercedes'e benziyorsun

Mercedes'iniz emin ellerde olsun diye, Mercedes-Benz yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri bu yıla özel %40'a varan indirimlerle! Dilediğiniz kadar bakım paketini şimdi alın, hiçbir yerde bulamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bu avantajı kaçırmayın.

Garantinin Mercedes’i, Mercedes’in garantisi.

Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti yalnızca Mercedes-Benz'de! Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olan herkes 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor, kilometreye takılmadan Mercedes'inin keyfini çıkarıyor.