Mercedes-Benz

Sonradan Montaj Paketleri

Klima

Klima

Orijinal klimaya uygun fiyata sahip olun.Yaz kış konfor içinde çalışmak için kamyonunuzu Mercedes-Benz yetkili servislerine getirin, klima montajınızı aracınızın orjinalliğini bozmadan uygun fiyata yaptırın.
Mercedes-Benz kalite ve garantisiyle istediğiniz mevsimi yol boyu yaşayın.

Axor Merkezi Kilit

Gülümseten Rahatlık

Axor'unuza özel Mercedes-Benz orijinal Merkezi Kilit Sistemi ile aracınızın kilit mekanizmasını uzaktan kontrol etme rahatlığını yaşayın.

Havalı Korna

Duyduk Duymadık Demesinler!

Mercedes-Benz orijinal havalı korna.
Axor'unuz için özel olarak üretilen Mercedes-Benz orijinal havalı korna ile hem aracınıza şıklık katın, hem ek güvenlik sağlayın.

Actros Işıklı Yıldız

Sadece en parlak yıldızlar takip edilir.

Mercedes-Benz, orijinal ışıklı yıldız ile Actros kamyonunuz için kalite ve şıklığı bir arada sunuyor. Yeni görünümü ile Actros yolların ışıldayan yıldızı oluyor.

Buzdolabı

Buzdolabı

Axor'unuzun buzdolabında yol boyunca mola keyfi! Mercedes-Benz, Axor sahiplerine özel buzdolabı montaj paketi sunuyor. Axor 1840 çekiciler, Axor 2640 ve Axor 3240 uzun yol araç sahibiyseniz siz de hemen bir Mercedes-Benz yetkili servisine uğrayın, yol boyu serinlik keyfini yaşayın.
Piyasadan alınan buzdolapları aracınızın içinde yer işgal eder. Mercedes-Benz orijinal buzdolabı ise yatağın altına monte edilerek yer kaybını önler. -10 dereceye kadar soğutma özelliği sayesinde dilediğiniz yiyecek ve içecek artık hep elinizin altında olacak. Kabin içerisinde herhangi bir alan kaybı yaşamadan ve aracınızın orijinalliğinden hiçbir şey kaybetmeden konforunuzu artırmak için geç kalmadan Mercedes-Benz yetkili servilerini ziyaret edin.

Telematic

Telematic

Kamyonlarınıza Telematic altyapısı taktırın, filonuzu uzaktan yönetin. Axor'unuz nerede olursa olsun, bilgileri elinizin altında!
Axor'unuza* özel, Telematic arabirimi montajı ile aracınız nerede olursa olsun, yakıt tüketiminden motor devrine, takograf bilgisinden hızına, kilometre durumundan depo yakıt seviyesine kadar filonuzu yakından takip etmek için gerekli teknik bilgileri araç takip sisteminize entegre edebilirsiniz.
Siz de Mercedes-Benz güvencesi ile Telematic arabirimi montajınızı yaptırın, filonuzun kontrolünü elinizden bırakmayın.,
* Ağustos 2008'den sonra üretilen Axor araçlar için geçerlidir

Kabin Havalı Süspansiyon

Kabin Havalı Süspansiyon

En havalısı siz olun! Mercedes-Benz montaj paketi ile yolların en havalısı olmaya hazır olun. Axor'unuza eklenen kabin havalı süspansiyon, yol bozukluklarından kaynaklanan kabin titreşimlerini en aza indirir, kabin sallantısını yumuşatarak yol boyu rahat bir sürüş sağlar. Kabin havalı süspansiyon ile hava atma sırası şimdi sizde.

Kabin İzolasyon

Kabin İzolasyon

İlave izolasyon paketiyle Axor'unuz daha sessiz, kışın daha sıcak, yazın daha serin!Yüksek tavanlı ve yataklı Axor aracınızın mevcut kabin izolasyonunu genişleterek ses ve ısı yalıtım özelliklerini artırabilir, aracınızı daha huzurlu sürebilirsiniz.
Siz de orijinal yedek parça ve kaliteli hizmet ayrıcalığı sunan Mercedes-Benz yetkili servislerine gelin, kabin konforunuza konfor katın.

Kaldırım Aynası

Kaldırım Aynası

Kaldırım aynası taktırın, bakış açınızı genişletin. Mercedes-Benz, Axor ve Atego kullanıcılarına özel kaldırım aynası montaj paketi sunuyor. Axor veya Atego kullanıcısıysanız siz de hemen bir Mercedes-Benz yetkili servisine uğrayın, bakış açınızı genişletin.
Şoför mahallinden görünmeyen alçak alanlar, özellikle park esnasında sorun yaratır. Kaldırım aynasını kullanarak görüş alanınızı genişletebilir, böylece hem kendinizi yormaz hem de oluşabilecek kazaların önüne geçmiş olursunuz.
Aracınızın orijinalliğinden hiçbir şey kaybetmeden konforunuzu artırmak için, siz de geç kalmadan Mercedes-Benz yetkili servislerini ziyaret edin.
"Resmi gazetede 26114 sayı ve 20.03.2006 tarihi ile yayınlanmış olan 2003/97/AT başlıklı Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yönetmeliği uyarınca 01.01.2008’den itibaren trafiğe çıkan tüm kamyonlarda ön cam üzerinde ilave olarak “kaldırım aynası” bulunması zorunlu hale gelmiştir."

Atego İlave Isıtıcı

Atego İlave Isıtıcı

Soğuk hava şartları gözünüzü korkutmasın!
Isıtmada güçlü, yakıt tüketiminde tutumlu.
Atego 2124 aracınıza özel ilave ısıtıcı paketi ile kontağınız kapalıyken bile kabininiz her zaman sıcak. Düşük yakıt tüketimi ve güvenli ısıtma teknolojisiyle kabin içinde ev konforu.