Mercedes-Benz

Finansman

Mercedes-Benz aracınızla hemen yola çıkabilmeniz için size tüm desteği veriyoruz.

1990 yılında kurulan Daimler Financial Services AG, 40’a yakın ülkede 180’den fazla noktada 7.000 çalışanıyla Daimler Grubu’na ait araçlar için kişiye ve markaya özel finansman, finansal kiralama ve sigorta hizmetleri sağlamaktadır. Dünyada satılan her 3 Daimler Grubu aracından biri, en büyük finansal hizmet kuruluşlarından biri olan Daimler Financial Services aracılığı ile finanse edilmektedir.
Grubun Türkiye operasyonlarını yürütmek üzere, 2000 yılının Nisan ayında İstanbul’da kurulan Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş, grup araçlarına finansman desteği vermektedir. 2001 yılında kurulan Mercedes-Benz Finansal Kiralama Türk A.Ş. ile grup araçlarına finansal kiralama hizmeti de sunulmaya başlanmıştır. Markaya özel finansman paketlerini bayi satış noktalarında araç ile birlikte müşterilerine sunan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 2008 yılının haziran ayında bünyesine kattığı Mercedes-Benz Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. ile hizmet yelpazesine sigortayı da eklemiştir.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Mercedes-Benz veya diğer marka, BusStore'dan alacağınız 2. El aracın markası ne olursa olsun, finansmanı ve sigorta hizmetleri için yanınızdadır.

Finansal hizmetler