Mercedes-Benz

Yıldızlar Korumamız Altında

Aracınız her şeyiyle “Mercedes-Benz” olarak kalsın

Yıldızım Kasko, Mercedes-Benz çatısı altında kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yol arkadaşıdır. Kalite ve güveni temsil eden Mercedes-Benz’inizin başına gelebilecek bir çok riski teminat altına alarak güvenliğinizi ve aracınızın bütünlüğünü korur.
Mercedes-Benz Kasko’nuz ile Mercedes-Benz dünyasının daha bir çok ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte bunlardan bazıları :

Mercedes-Benz’in güvenlik ve kalite özelliklerinin sürekliliği araçlarımızın üstün teknolojik özellikleri , konfor ve güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır. Mercedes-Benz araçlarının bu özelliklerinin ve ve sistemlerinin ilk günkü gibi devrede olması için tüm onarım işlemleri yetkili servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.Yetkili servislerimizde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.Aracınız Daimler standartlarına uygun onarım metodları ile onarılır.Yetkili servis çatısı altında yapılan onarım kapsamı 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisine sahiptir.Cam hasarları yetkili servislerimizde onarılır veya orijinal cam ile değiştirilir. İlk cam hasarı, hasarsızlık indiriminizi etkilemez.Ayrıca Yıldızım Kasko'nuz ile poliçe vadesi sonunda kazanacağınız hasarsızlık indirimini etkilemeden, mini onarımlarınızMercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir. "Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulur.Tek poliçe ile 4 yıla kadar poliçe imkanı bulunmaktadırBöylece üzerinde onarım yapılan Mercedes-Benz aracının üstün teknolojik özellikleri, güvenlik sistemleri ve 2.El değeri korunmuş olur.